Zastosowania > Możliwości usługi

Mobilne

Fax internetowy jako sposób na "faks z komputera".

Faks internetowy MultiFax, to rozwiązanie mobilne.

Już nigdy faks tradycyjny nie będzie Państwa przywiązywał do konkretnej lokalizacji. Dzięki wykorzystaniu sieci Internet, zarówno usługa MultiFax, jak i odebrane wiadomości, dostępne są z każdego miejsca na ziemi, gdzie tylko istnieje dostęp do Internetu i własnej poczty email.

Instrukcja jak wysłać fax przez komputer.
Jeszcze nigdy wysyłanie i odbieranie faksów nie było tak proste i niezależne od miejsca pobytu. Dzięki technologii MultiFax, jesteście Państwo w stanie wysłać i odebrać fax praktycznie z każdego zakątka świata, tak łatwo jak korespondencje email. Do wysłania faksu potrzebujemy wyłącznie komputera i połączenia z Internetem. Jest to rozwiązanie dzięki któremu możemy wysłać pilny fax, nawet będąc na delegacji.

MultiFax, narzędzie mobilnego handlowca.

Jeszcze nigdy praca działu handlowego nie była tak łatwa. Usługa MultiFax, czyni z przenośnego komputera handlowca, prawdziwe Wirtualne Biuro. Ile razy zdarzyło się Państwu mieć kłopoty z wysłaniem albo odebraniem faksu w podróży? Znacznie łatwiej możemy uzyskać połączenie z internetem, na przykład wykorzystując internet mobilny przez sieci komórkowe, niż szukać miejsca gdzie można "faxon küld" (Węgry), lähettää telekopio (Finlandia), enviaron por fax (Hiszpania), czy fax zenden(Holandia). Fax z komputera, przez internet jest naprawdę rozwiązaniem dla Ciebie!

Zapraszamy do rozmowy z naszym konsultantem na temat tego, jak MultiFax może wpłynąć na wzrost efektywności Państwa biznesu oraz pracowników korzystających dotychczas z tradycyjnej technologii faksowej.Logowanie Zaloguj

Zaufali nam