Zastosowania > Co możemy dla Ciebie zrobić?

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Co możemy dla Państwa zrobić?


O faksowaniu wiemy wszystko. Bez względu na to, czy chcecie Państwo masowo wysłać tysiące spersonalizowanych faksów z ofertami handlowymi (reklamami) - FaxMailing, prowadzić zautomatyzowaną windykację, przeprowadzać masowe akcje promocyjne na swoich obecnych Klientach, czy też zwyczajnie zależy Państwu na korzystaniu z efektywnego, mobilnego rozwiązania faksowego, dobrze Państwo trafiliście. Dzięki zastosowaniu faksu internetowego MultiFax możemy rozwiązać szereg Państwa problemów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?
  • pozyskać nowych Klientów! Łatwo i bardzo efektywnie kosztowo, Więcej
  • poprawić płynność finansową, Więcej
  • zautomatyzować proces obiegu dokumentów, Więcej
  • dostarczyć mobilne, efektywne rozwiązanie pozwalające na odbieranie i wysyłanie faksów z Państwa numeru telefonu, tak łatwo jak korespondencji email z każdego miejsca na świecie, Więcej
  • dostarczyć bezpieczne rozwiązanie - w przeciwieństwie do tradycyjnego faksu, rozwiązanie MultiFax jest w pełni bezpieczne i dzięki bezpiecznemu kodowaniu SSL nie ma możliwości podsłuchania wiadomości "po drodze".


Jeśli nie są Państwo pewni, jak wykorzystać MultiFax w służbie Państwa Biznesu, prosimy o nieskrępowany kontakt z naszym Konsultantem.
Zastosowanie MultiFax niesie dla Państwa przedsiębiorstwa szereg korzyści. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi zastosowaniami oraz opisem usługi. Zapraszamy również do aktywacji bezpłatnej usługi MultiFax na okres testowy,po kliknięciu na ten link

Logowanie Zaloguj

Zaufali nam