Zastosowania > Możliwości usługi

W marketingu

Pozyskiwanie klientów - skuteczne i efektywne!

Jaką przewagę w Twojej firmie daje zastosowanie usługi faksu internetowego MultiFax w marketingu?

Jak to się dzieje?

Fax, w przeciwieństwie do korespondencji email, trzeba przeczytać zanim się wyrzuci. Tradycyjny faks, jeśli zaadresowany jest do konkretnej osoby (decyzyjnej), zanim do niej trafi, bardzo często przechodzi przez ręce pracownika.

Tradycyjny fax, z tradycyjnej maszyny, w przeciwieństwie do korespondencji email, nie jest tak łatwo wysłać. W związku z tym, ilość faksów reklamowych jaką otrzymujemy jest (w stosunku do emaili) stosunkowo niewielka.

Fax, w przeciwieństwie do korespondencji email, zazwyczaj dotyczy spraw ważnych, często strategicznych z punktu widzenia prowadzonej działalności, nie cierpiących zwłoki.

Te wszystkie oraz wiele innych faktów sprawiają, iż dzięki przemyślanej i dobrze zaprojektowanej Kampanii FaxMailing-owej, jesteście Państwo w stanie osiągnąć ponadprzeciętne zwroty z inwestycji w pozyskiwanie klientów dzięki zastosowaniu usługi MassFax.

Jak skutecznie potrafimy promować biznes naszych Klientów?

Przy prawidłowo dobranej grupie docelowej i trafionym produkcie, zdarza się osiągnąć odzew z kampanii (zgłoszenia zainteresowanych, co umożliwia pozyskiwanie klientów) na poziomie przekraczającym 10%! Wynik nieosiągalny przy jakiejkolwiek innej formie reklamy.

Oczywiście, zdarzają się kampanie, przy których ilość zainteresowanych nie sięga nawet 1%, jednakże dla wielu Klientów poziom nawet 0,5% czy 0,3% sprzedaży jest wynikiem wielce satysfakcjonującym (drogie, lub wysoko marżowe produkty i usługi).

Pozwólcie Państwo na pozyskanie nowych Klientów dla swojego biznesu. Zapraszamy do rozmowy z naszym Konsultantem na temat tego co możemy zrobić, aby Państwa biznes rósł.
Logowanie Zaloguj

Zaufali nam